Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Різдвяна

Untappd info

Belgian Tripel

Гуцульська крафтова броварня «Ципа»

My rating 4.25

Global raiting 3.95

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  7.8%

 • Горечь

  21

 • Плотность

  18.7%

 • Стиль

  Belgian Tripel

 • Цена

  1.73 y.e. за 0.33

Переді мною вже 25 представник гуцульскої броварні Ципа, пиво Різдвяна. Це є спильна варка з броварнею Кумпель зі Львова. Різдвяна – це більгійський тріпл з 7.8 алкоголю. Корка лиса. Як написано на офіціній сторінці – пиво зварене з додаванням великої кількості сухофруктів. Не пам’ятаю, писав чи ні, але ніколи не любов компот з сухофруктів, але пиво з сухофруктами люблю. Тому треба пробувати.

Різдвяна

В ароматі домінує чернослив. Я би сказав, що він заповнює майже 100% смаку. Є ще трохи карамельного присмаку, та трохи кислуватого смаку. Алкоголь не відчувається. Аромат стійкий та насиченний.

Піна має жовтоватий відтінок. І на жаль, тримається всього пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло коричневого відтінку, каламутне.

У смаку пива Різдвяна домінує присмак чернослива. Я часто додаю його до борщу, тому зі смаком знайомий. Також є специфічний кислуватий присмак, який нагадує мені якийсь нестиглий фрукт. Так само як і в ароматі, алкоголь в 7.8% не відчувається. Може хотілося якихось приправ, але і так норм. Прикольне вийшло пиво. Варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.