Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Піджарка Jul, 28, 2023

Untappd info

Stout - Other

BrewArt

My rating 3.5

Global raiting 3.98

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Stout - Other

Переді мною пиво Піджарка з цибулею та білими грибами від BrewArt. Довго ж стояло це пиво у мене у холодильнику, чекало свого часу. На untappd висока оцінка цьому пиву, тому треба дегустувати.

Піджарка

На перший ніс, ну чесно цубулею не пахне, а ті гриби котрі готую я, пахнуть теж не так. Але треба зауважити, що аромат дуже цікавий. Для мене тут аромат копченої ковбаси, або бужининию. Десь проскакує копчений сир.

Піна мала коричневий відтінок. Середньозернисту основу. Тримається не довго, десь після пів хвилини, від неї залишається малесеньке кільце по краю бокала. Тіло насиченого чорного кольору, і якщо подивитися на світло то присутній коричневий відтінок.

Чесно кажучи я думав, що пиво Піджарка буде хоч трішки солодким. По-факту – присутній солений присмак. Ані кави, ані шоколаду, ані хоча б якогось тістечка, притаманні стауту – тут нема. Цей солений присмак, перебиває геть усе. Будуть тут білі гриби, печериці або лисички, взагалі все одно. Під таким присмаком соленого присмаку, нічого не розібрати. Тааак, це саме солений присмак, ніякого кислого (зіпсованого) присмаку нема. На стаут це пиво не схоже.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям броварні.