Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Перший Домашній Jul, 9, 2023

Untappd info

Pilsner - Czech / Bohemian

Thor Bryggeri

My rating 3.25

Global raiting 3.25

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  20

 • Стиль

  Pilsner - Czech / Bohemian

 • Цена

  3.28 y.e. за 0.33

Сьогодні на дегустації пиво Перший Домашній від Thor Bryggeri. Офіційній сторінці чи сторінки у ФБ нема. Є тільки сторінка у Інсті. Подписуємся на хлопці, а я дегустувати. Склад: вода, ячмінний солод, хміль, лашерні дріжджі.

Перший Домашній

В ароматі на перший ніс відчувається цукерка. Щось накшталт “корівка” чи щось з нугою. І скільки б пиво не стояло у бокалі, ані гіркоти, ані взагалі чогось іншого нема, лише цукерка.

Піна мала середньозернисту основу, бідий колір. Але, нажаль, тримається всього пару секунд. Після чого залишається маленьким кільцем по краю бокала. Тіло нагадує по кольору, та і по структурі, квас.

Смак пива “Перший Домашній” можна поділити на дві частини. У першій, на самому початку, йде та сама насолода, яка була в ароматі. Ще до середини додається гіркота, яка, таке враження, забула, що теж тут повинна бути. Далі вони йдуть разом. Але насолоди тут просто занадто. У післясмаку пиво добре гірчить і мені здається, що це саме від насолоди. Як висновок, у стиль не влучили, але смак вийшов прикольним.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Thor Bryggeri можно подивитися тут. А от слідкувати за життям броварні можна лише в інсті.