Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Панське Hefe-Weissbier

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Панське Станіславов

My rating 3.25

Global raiting 3.55

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.5%

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  4820152760036

 • Цена

  1.34 y.e. за 0.5

Сьогодні відкриватиму для себе вже 220 броварню з України – Панське Станіславов. І сьогодні буде перше їх пиво “Панське Hefe-Weissbier”. У хлопців є своя офіційна сторінка броварні де окрім як почитати про саму броварню та їх пиво, можна замовити це пиво онлайн. Молодці. Але я купив їх пиву у Карпатах, у маленькому магазині у горах.

Панське Hefe-Weissbier

Ну по-перше, відкриваємо обережно, піна трохи йде верхом, хоча пиво у мене весь час стояло у холодильнику. По-друге, коли відкривав аромат був чистої пшенички, а от коли налив у бокал, він став брудним. З’явилася незрозуміла гіркота, пшеничний присмак відійшов і додалося трохи кислого присмаку. А от якщо дати постояти, на перше місце виходить цукровий присмак.

Піни, як я казав, буде норм так. Тримається довго, має білий колір та дрібнозернисту основу. А коли все ж таки сходить, то ще трохи залишається невеличким кільцем по краю. Тіло солом’яного відтінку, каламутне.

Ну і смак пива “Панське Hefe-Weissbier” також не схожий на звичний Hefeweizen. Здавалось би, на початку є присмак пшеничного пива, але потім навалює кислий смак з гірким присмаком. І тільки наприкинці знову відчутний смак пшеничного пива. Ну таке, пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Панське Станіславов” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.