Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Йо Witt Blanche

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

Пивний Клуб Десятка

My rating 3.75

Global raiting 3.76

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  8

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Цена

  1.62 y.e. за 1 літр

По дорозі з Карпат заїхали у Франківськ. Шукаючи де перекусити знайшли бар Десятка. Виявилося, що там є своя маленька пивоварня. Тому сьогодні буде перше їх пиво “Йо Witt Blanche”. Ось тут можна почитати, як самі броварі представляють своє пиво, а я дегустувати.

Йо Witt Blanche

На перший ніс аромат солодкий та приємний. До нього додається банановий присмак, може дещо, додається присмак приправ. Навіть після декількох хвилин аромат залишається насиченим.

Піни було не багато. Через секунд 10 від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Має білий колір. Тіло світло-жовтого кольору, каламутне.

По смаку. Пиво “Йо Witt Blanche” має такий же яскравий смак. Добре відчувається солодова насолода. Десь з середини додається гіркота, а на прикинці ще трохи кислого присмаку. Як і обіцяли, пиво доволі збалансоване та смачне. Дещо псує гіркий присмак наприкинці, а так норм.

Усі мої дегустації від “Пивний Клуб Десятка” можна почитати тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.