Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Дніпровське золотисте пиво

Черкаське Пиво /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(2.86)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  4.0%

 • Плотность

  11%

 • Штрихкод

  4820137826733

 • Цена

  0.71 y.e. за 0.5

Сьогодні буду пити пиво “Дніпровське золотисте пиво”. Перед тим як дегустувати, треба відмітити, що на етикетці написано, що виробник “ФОП Гладкий А.Г.”. Але от у ФБ я знайшов, що саме “Черкаське Пиво” відновило свою работу. Напевно, правильно треба писати ФОП, але мені хочется саме “Черкаське Пиво” :). Добре, то таке. Склад: вода, солод, хміль.

Дніпровське золотисте пиво

В ароматі чіткий, смачний, рівний солодовий смак. Але десь на задньому плані, є гірко-терпкий присмак. Згодом, він відходить і залишається тільки солодкий присмак. А ще згодом і він тухне.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається може секунд 10, не більше. Потім від неї нічого не залишається. Тіло дещо каламутне, та має світло-жовтий відтінок. Нагадує біле вино.

На всьому протязі ковтка у смаку “Дніпровське золотисте пиво” присутній терпкий присмак. Далі за ним солодовий присмак. Але, чисто для мене, складається таке враження, що пиво не набирає усю свою силу у смаку.

Усі мої дегустації від “Черкаське Пиво” можна побачити тут. А так як поки а ні ФБ, а ні офіційної сторінки нема, залишу тут посилання на untappd.