Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Гірське Смерекове May, 10, 2023

Untappd info

Spiced / Herbed Beer

Пивоварня Гірське

My rating 3.5

Global raiting 3.54

 • Алкоголь

  4.1%

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Spiced / Herbed Beer

 • Цена

  1.80 y.e. за 1 літр

Ще одним пивом від броварні Гірське, буде пиво “Смерекове”. Склад: вода питна, солод ячмінний “Weyermann”, пагони хвойних дерев, хміль “Magnum”, “Tettnanger”.

Гірське Смерекове

Коли прочитав, що у пиві присутні пагони хвойних дерев, уявляв собі, що в ароматі буде ну просто дофіга хвої. По-факту виявилося, що, по-перше, слабкий аромат, по-друге, у ньому зовсім немає хвої. Присутній солодкий присмак, а взагалі схожий на звичайний лагер.

Піни було не багато, але трималася вона довго. Мала білий колір та дрібнозернисту основу. У бокалі не так помітно, але от у ПЕТ пиво має зеленуватий відтінок. Каламутне.

У смаку пива “Гірське Смерекове” також особо не відчувається хвойних відтінків. В основі лежить солодкий присмак, котрий приходить на початку, та гіркий присмак, котрий приходить ближче до кінця. Але йде якось окремою хвилею. Чесно кажучи, таке, нічого надзвичайного.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Гірське” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.