Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Говерла від Ципа

Гуцульська крафтова броварня «Ципа» /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.58)

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  16.5

 • Плотность

  10.5%

 • Штрихкод

  4820201180150

 • Цена

  1.24 y.e. за 0.33

Пару тижднів тому я був на Закараптті. Заїхав у Ципу і там прикупив 8 нових сортів. Хоча як нових, наприклад, сьогоднішнє пиво Говерла, можна знайти у багатьох барах. Але пиво з броварні буде смачнішим. Тому поїхали дегустувати. Склад: вода, солод світлий, хміль, дріжджі.

Говерла від Ципа

На перший ніс в ароматі відчутний солодкий присмак. Далі за ним трохи гіркого присмаку, а за ним ще трохи кислого смаку. Якщо дати пиву постояти, то солодкий присмак відходить, а гірко-кисле поєднання стає на перше місце. Тут мене бентежить цей кислий присмак. Подивився термін придатності – 90діб. Моєму пиву меньше місяця. Ну добре.

Піни було мало. Мала крупнозернисту основу, білий кольор. Тримається пару секунд, після чого від неї майже нічого не залишається. Тіло має світло-жовтий відтінок.

У смаку також є цей кисловатий присмак. О… я зрозумів. Він нагадує мені квас, такий… недоброженний, несолодкий, трохи з гірчинкою. На мій погляд, на helles це не схоже. Більше додати тут нічого. Пиво Говерла від Ципа не виправдав моїх очікувань.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.