Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Глібівське Світле

Перша Подільська Парова Броварня /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.43)

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Алкоголь

  3.4%

 • Плотность

  11%

 • Штрихкод

  4820233210061

 • Цена

  1.01 y.e. за 0.5

Десь по дорозі на Київ, у маленькому містечку знайшов пиво від “Перша Подільська Парова Броварня”. Треба було брати, бо в Києві не знаю, продається це пиво взагалі чи ні. Тому, зустрічаємо перше пиво “Глібівське Світле”. У хлопців є офіційний сайт, де можна почитати про пиво.

Глібівське Світле

В ароматі присутній гіркий трав’янистий присмак. Через деякий час він відходить, а на його місце виходить якийсь дивний присмак. О, може я зараз прискиплююсь, але зараз в ароматі присутня цибуля. А це дефект.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається довго, а коли сходить то ще залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло чисте, золотистого кольору.

Смак пива “Глібівське Світле” виявився смачним (на відміну від аромату). Добре збалансована гіркота з цукровою насолодою. Ці два смаки тримаються разом. Може більше гіркоти, а так норм. На мій погляд, смак вийшов не поганим, а от з ароматом треба щось робити.

Усі мої дегустації від броварні Перша Подільська Парова Броварня можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям броварні.