Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Вінницьке

Untappd info

Lager - Pale

Barley&Hops

My rating 3.0

Global raiting 3.26

  • Країна

    Україна / Ukraine

  • Алкоголь

    5.0%

  • Стиль

    Lager - Pale

Презетував мені тут кум пиво з Вінниці від броварні Barley&Hops (Вінницька харчосмакова фабрика). Не знаю чому, але у них навіть сторінки у соц мережах нема, не кажучи про офіційний сайт. Тому дізнатися, щось цікаве про броварню чи про сегоднішнє пиво, до речі це буде пиво Вінницьке, не можна. Тому гоу дегустувати.

вінницьке

Аромат такий… плотний, дещо віддає смаженним насінням. Якщо дати пиву постояти, то пробивається солодкий присмак. Десь пробивається ще гіркий присмак та трохи терпкого присмаку.

Піни майже не було. Мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається пару секунд, а після секунд 20, від неї нічого не залишається. Тіло прозоре, золотистого кольору.

Як для лагера, пиво “Вінницьке” ну дуже солодке. Цей солодкий присмак забиває майже увесь смак. Також наприкинці додається трохи гіркого присмаку, а у післясмаку ще і терпкий присмак. І ще одне, якщо на початку смак доволі сильний, то ближче до кінця ковтка, він сильно зменьшую силу. Як на мене, вийшло не погано, але над цим пивом можна ще попрацювати.

Усі мої дегустації від броварні “Barley&Hops” можна подивитися тут. Ну а так як у броварів, поки що, немає ані сторінки у соц мережах, чи офіційного сайту, залишу тут посилання на untappd.