Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Бойківське Медове Jun, 29, 2023

Untappd info

Honey Beer

Бойківське

My rating 2.25

Global raiting 3.03

 • Алкоголь

  5.5%

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  Honey Beer

 • Цена

  Бойківське Медове

У маленькому магазині на Буковині знайшов пиво від поки що невідомої мені броварні Бойківське. Взяв два сорти, і от сьогодні буду дегустувати пиво Медове. До речі у броварні є свій офіційний сайт, тому як самі броварі представляють своє пиво, можна подивитися тут. Ну а я дегустувати.

Бойківське Медове

Сьогодні був у магазині, в якому продають мед. Так от, аромата меда в моєму бокалі нема. На першому місці йде гіркий присмак від хмелю, а за ним солодкий, цукровий присмак. Ну і все. Не можна сказати, що ці два смаки рівні та добре поєднанні. А чим довше пиво стоїть у бокалі тим більше хмільової гірчинки виходть на перший план.

Піна виглядає не погано. Має дрібно/середньозернисту основу, білий колір. Тримається пів хвилини, а потім ще залишається невеличким кільцем по краю бокала. На офіційній сторінці обіцяли бурштиновий колір, але тіло має жовтий колір. Каламутне.

Не знаю, як для кого, але коли я беру пиво з додаванням меду, то у смаку хочется бачити солодкий присмак. У моєму випадку, у пиві Бойківське Медове, солодкого присмаку майже нема. На початку відчутний гіркий присмак, а десь з середини додається кислий присмак. Ну таке. Ні, мені не сподобалось.

Усі мої дегустації від броварні Бойківське, можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям броварні.