Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Блєдіна 2.0 Балістична

Mumkin Brewery /

Україна / Ukraine

 • Стиль

  Stout - Oyster

 • Алкоголь

  5.15%

 • Горечь

  47

 • Плотность

  1.06%

 • Цена

  3.97 y.e. за 0.33

Майже рік я не робив ніяких пивних батлів. Тому сьогодні буде саме така дегустація. Зустрічаємо пиво Блєдіна 2.0 Балістична на дріжджах М 42 та CML Voss Kveik. Придбав їх на фестивалі домашніх пивоварів у Контейнері. Це колаба броварні Mumkin Brewery і FatFox.

Оцінка на untappd на момент написання статті3.823.78
СкладСолод, хміль (Magnum), дріжджі (М42), устриціСолод, хміль (Magnum), дріжджі (CML Voss Kveik), устриці
АроматБільш стриманний, більш гіркий. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш солодким. Нагадує цукерку.Має більш кислувати основу. Якщо дати постояти, то аромат став нагадувати якусь ягоду.
ПінаДуже багато. Верхом не йде, але у бокалі її буде вдосталь. Тримається довго, має коричневий відтінок. Майже нема. Увесь час тримається невеличким кільцем по краю бокалу. Має мідний відтінок
СмакВ основі лежить кислуватий присмак, який підкріплюється кавовим смаком. Згодом пробивається карамельні відтінки.Також присутній кислуватий присмак, але на відміну від іншого, якщо тут і є кава або шоколад, то вони заникані дуже далеко.
КолірНасиченого темно-червоного кольору. КаламутнеТакож, насиченого темно-червоного кольору, але мені здається більш насиченого.
Блєдіна 2.0 Балістична

Ну що ж, можу сказати, що на мій погляд, пиво Блєдіна 2.0 Балістична на дріжджах М42 вийшло на голову вище ніж на CML Voss Kveik. Він більш насичений, більш кавовий та солодкий.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Mumkin Brewery можна подивитися тут. Ані офіційного сайту, ані хоча б сторінку у ФБ, нема, тому залишу тут посилання на untappd.