Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Близниця від Ципа Jul, 26, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Гуцульська крафтова броварня «Ципа»

My rating 3.5

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  13

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  4820201180167

 • Цена

  1.24 y.e. за 0.33

Продовжую відкривати для себе пиво від Ципи. Двадцятим представником буде пиво Близниця, яке названо на честь гори Близниця біля Квасів. Люблю, коли пиво називають на честь чогось або когось. Молодці. Це пшеничне пиво з 5.5 алкоголю.

Близниця від Ципа

Ох, скільки ж тут піни. Ні, коли будите відкривати, вона не піде верхом, а от коли наллєте у бокал – піни буде дуже багато. І це не лише перший раз, наступні рази буде стільки ж. Чесно кажучи, думав що зійде швидко, але ні, тримається довго. Має білий колір, та середньозернисту основу. Тіло насиченого жовтого кольору. Каламутне.

Аромат насичений, смачний, с присмаком в’яленного банану. Він рівний та майже м’який. Майже, тому що на задньому плані, випирає гіркий присмак. Якщо дати пиву постояти, то пробивається хлібний смак. Смачно.

Пиво Близниця від Ципа має солодко-кислий присмак. Нагадує якусь цукерку. Але чим більше роблю ковтків, тим більше саме кислого присмаку виходить на перше місце. Десь наприкінці додається класичний пшеничний присмак. Як на мене, вийшло не погано, але можна допрацювати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.