Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Березанське Янтарне Nov, 3, 2022

Untappd info

Red Ale - American Amber / Red

Berezan's Brewery

My rating 3.0

Global raiting 3.36

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  13.5%

 • Стиль

  Red Ale - American Amber / Red

 • Цена

  2.45 y.e. за 1 литр

Продовжую дегустувати пиво від Berezan’s Brewery. Сьогодні буде останні два сорти (я купив то їх більше, но на дегустацію потрапили не всі). Першим буде “Березанське Янтарне”. Інформації по пиву нема. На інформаційну складову пивовари мабуть подзабили. Но то на їх розсуд. На етикетці, котру наліпила продавчиня, написано “М’який смак із карамельними нотками”. А ще є оцінка на untappd у 3.39. Все що є на це пиво.

Березанське Янтарне

Хотів сказати, що це перше пиво, піна котрого після осідання залишається на стінках бокала. Виглядає супер. Має дрібнозернисту основу, із карамельним відтінком. Тіло каламутне, насиченого темно-жовтого, а може і коричневого, кольору.

На перший ніс аромат стійкий, хмільовий, може в якійсь мірі слабенький, але смачний. Якщо дати пиву постояти то додається приямний насічений, але в міру солодкий аромат. А от якщо дати ще постояти, то на перше місце виходить кислий присмак. Прикро.

Смак пива “Березанське Янтарне” цікавий. Тут є приємний карамельний присмак. Ближче до післясмаку виходить нестиглий, але смачний персик, трішки терпкості. Але в пиві “Березанське Янтарне” є великий мінус – в основі смаку лежить кислий, як зелений фрукт, смак. Ніби і нічого, але ця кислота шкодить.

А я нагадує, що усі мої дегустації від пивоварні Berezan’s Brewery можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.