Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Бандерівська ніч

Пивна ресторація "Три Слона" /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.75)

  • Стиль

    Lager - Dark

  • Алкоголь

    5.5%

  • Плотность

    13.8%

Переді мною останній представник пивоварні “Пивна ресторація “Три Слона”” пиво “Бандерівська ніч”. Три попередніх сорти були так собі, тому ця бутилочка просто стояла і чекала свого часу. А тут новини з Херсону добрі стали приходить, і час для пива настав. Поїхали, це темний лагер з 5.5 алкоголю. Склад: солод ячмінний, хміль, вода, дріжджі.

Бандерівська ніч

На перший ніс в ароматі є цікава комбінація, щось середнє між карамеллю та фарбою. Дивно поєднання, але мені подобається. Через секунд 10, це пара відходить і залишається чудовий присмак солоду. Ні, все ж таки, є ще присмак алкоголю.

Піна мала середньозернисту основу, з коричневим відтінком. Тримається з пів хвилинки, а потім залишається невеличким кільцем по краю бокала. Тіло темного відтінку, але якщо подивитися на світло то є ще червоний відтінок.

Ну і смак пива “Бандерівська ніч” поторює несмачну сторону аромату, а саме смак фарби. Тільки ближче до кінця ковтка просинається солод. Але пиву це не допомогає, смак залишається дивним і не смачним. А ще, у післясмаку, присутня кислинка. Таке. Пиво на один раз.

Усі мої дегустації від Пивна ресторація “Три Слона” можна подивитись тут. А на офійному сайті або на сторінці в ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.